Пряма трансляція з оголошенням переможців та оглядом ігор буде об 15 по Київському часу?
SoHatter
Creator of
Recent community posts
Достатньо оригінальна ідея, не пам'ятаю де таке ще бачив, але як на мене то дуже мало механік додано, як на мене можна було б додати які засоби захисту, або деші за допомогою який можна було б проходити через ворогів. Також можна було б трохи ускладнити гру, бо дуже легко збирати все, наприклад додати більше ворогів або підвищити їхню швидкість. Ще можна було б зробити так щоб коли ми зібрали той чи інший елемент то він зникав, а то на рівнях де багато треба збирати то моментами плутаєшся що забрав, а що ні. У загальному непогана гра зі своєю спокійною атмосферою.
У мене була версія з інструкією яка дуже класно працювала, але прямо за 7до кінця здач проекту , коли я шліфував баланс гри то з'явилась критична помилка при якій камера була або у кутку арени і ти нічого не бачив, або чорний екран. ШІ не міг вирішити ц. проблему навіть за 7 запитів і у мене закінчились безкоштовні запити і я мусив чекати 5 годин до нових. Я в кінці просто відкатився до дуже старої але збереженої та працюючої версіі і її у спішці доробляв бо до здачі було 2 години, тому забув про те що треба туторіал у грі

