Достатньо оригінальна ідея, не пам'ятаю де таке ще бачив, але як на мене то дуже мало механік додано, як на мене можна було б додати які засоби захисту, або деші за допомогою який можна було б проходити через ворогів. Також можна було б трохи ускладнити гру, бо дуже легко збирати все, наприклад додати більше ворогів або підвищити їхню швидкість. Ще можна було б зробити так щоб коли ми зібрали той чи інший елемент то він зникав, а то на рівнях де багато треба збирати то моментами плутаєшся що забрав, а що ні. У загальному непогана гра зі своєю спокійною атмосферою.