это плохо, игра хороша только в рисовке, но в то же время много чего не хватает, в моментах будто просто зарисовки к ранобэ
I WANT TO CRY, I HAPPENED TO CLICK ON A NEW GAME AND I LOST EVERYTHING, JUST CREATED A NEW GAME WITHOUT QUESTION
How do I open a bottle?
I can't talk to NPCs. I have windows 11, but what does mac and linux have to do with it?
I do not know why I did that and reset everything.
I kinda downloaded the game when it wasn't finalized for free and I still have it